NAJNOWSZY POST >>>> MailerLite - Dlaczego Warto Go Używać?

NEWSY

Startujemy!

Cześć : ) 

Ponoć pierwszy wpis jest jak pierwszy naleśnik – do wyrzucenia! Mam jednak nadzieję, że ten post będzie lekkostrawny i w sam raz, na raz. Nazywam się Bartosz Kulisz i witam w mojej części Internetu. Cieszę się, że mogę Cię tutaj gościć! Tym wpisem otwieram tego bloga – poniżej kilka słów o tym, po co go stworzyłem, dla kogo i co na nim znajdziesz. To startujemy!

Skąd pomysł na bloga? 

Odkąd pamiętam, zawsze chciałem mieć coś swojego, robić coś dodatkowego, coś niecodziennego…pomysł bloga zakiełkował w mojej głowie już kilka lat temu. Pierwsze próby może i były udane, ale nie trwały długo. Nie za bardzo wiedziałem o czym chce pisać, czym się mogę dzielić z ludźmi i jak się z nimi komunikować. Zacząłem baczniej przyglądać się polskiej blogosferze, by zobaczyć, co w trawie piszczy. Jednak ostatecznie nigdy nie zająłem się tym tematem na poważnie. Udzielałem się społecznie, robiłem tysiąc innych rzeczy, które poniekąd dawały mi radość, ale to wciąż nie było w 100% moje.

Przyszedł taki moment, w którym mniej więcej wiedziałem o czym chcę pisać lecz ponownie – chęci wielkie, ale robić nie ma komu! I tak czas mijał…matura, przeprowadzka na studia, nowe życie, praca, wolontariat, znajomi. Przez ostatnie trzy lata klarowałem tak na prawdę wizję tego miejsca, a także uczyłem się i inspirowałem innymi. I o to jest! Nie powiedziałbym, że rodzone w bólu, ale trochę mi zajęło by go stworzyć – mój blog! Jestem z siebie dumny, że z gadania przeszedłem do działania.

Moja filozofia

Chciałbym Tobie przedstawić filozofię, na której opiera się to miejsce:

WORDPRESS – Moim głównym celem jest to by pokazać, że każdy może zbudować swoje miejsce w sieci bez większych umiejętności technicznych. Przeprowadzę Cię krok po kroku przez to jak wyklikać swoją stronę Internetową. Poruszę wiele aspektów technicznych, ale też podpowiem, o czym pisać, jak pisać i do kogo pisać. Chcę zachęcić do tego, by każdy pokazał swoje pasje, zainteresowania światu a własna strona WWW będzie dobrym tego początkiem! 

ROZWÓJ – Mam tu na myśli szeroko rozumiany rozwój osobisty. I teraz, żebyście mnie źle nie zrozumieli – nie będę do Was krzyczał haseł typu: „MOŻESZ WSZYSTKO!” lub „TO FERRARI CZEKA BYŚ DO NIEGO WSIADŁ”. To nie jest rozwój. Chcę odczarować pojęcie rozwoju osobistego i pokazać, że praca nad samym sobą jest naprawdę wartościowa. Czasem wystarczy zadać sobie odpowiednie pytanie, przeczytać książkę czy pokazać coś z zupełnie innej perspektywy by coś się w nas ruszyło. Obalę mity i udowodnię, że rozwój osobisty się opłaca! 

Wierzę, że połączenie tych dwóch obszarów czyli umiejętności techniczne oraz praca nad sobą może przynieść ciekawe efekty. Widzę to po sobie! Metodą prób i błędów uczyłem się WordPressa przez ostatnie kilka lat a praca nad własnym samorozwojem sprawiła, że teraz patrzę na świat inaczej. Uświadomiłem sobie, że lubię dzielić się swoją wiedzą i tym samym pomagać innym! Czasem pojawią się treści z obszaru marketingu czy biznesu, którymi również się interesuje. 

Ze swojej strony obiecuję tylko i wyłącznie wartościowe treści – zero lania wody! Niektóre wpisy będą krótsze, niektóre dłuższe ale na pewno merytoryczne. Dlatego myślę, że znajdziesz tu konkretne odpowiedzi na swoje pytania! 

Kim jestem?

Pochodzę ze Śląska, gdzie spędziłem większość swojego życia. Od 2017 roku mieszkam w Poznaniu gdzie studiuję, pracuje czy udzielam się społecznie. Moją zajawką są ludzie – uwielbiam z nimi pracować! Jestem certyfikowanym Trenerem Biznesu a wkrótce i coachem. W wolnych chwilach uczę się francuskiego a także patrzę w niebo i szukam…samolotów – skradły moje serce! ; ) 

Więcej informacji znajdziesz w zakładce O MNIE I O BLOGU.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.